Čo je tO vodíková voda?

Je to voda, v ktorej je elektrickým rozkladom zvýšená koncentrácia rozpusteného plynného (molekulárneho) vodíka. Táto voda obsahuje všetky pôvodné minerály, má pôvodné pH. Prítomnosť molekulárneho vodíka vo vode je sprevádzaná záporným oxidačno-redukčným potenciálom, ktorý možno merať meračom ORP.

Vodíková voda podľa lekárskych štúdií dokáže liečiť a udržiavať zdravie v dobrej kondícii. Navyše zvyšuje výkonnosť organizmu. Je to živá voda v pravom zmysle slova.

Výhody vodíkovej vody

lieči Choroby

Voda so zvýšeným obsahom rozpusteného vodíka priaznivo ovplyvňuje liečbu niektorých civilizačných chorôb. Jej pravidelné pitie má ochranný a preventívny charakter.

JE antioxidanČNÁ

Rozpustený vodík je veľmi silný antioxidant, ktorý poľahky prenikne do bunky a neutralizuje voľné radikály. Je selektívny, neutralizuje iba tzv. zlé voľné radikály. Spúšťa aktiváciu alebo tvorbu ďalších antioxidačných enzýmov, prípadne proteínov chrániacich bunky.

Hydratuje pleť

Vodík rýchlo hydratuje pleť a postupne vyhladzuje vrásky. Pravidelné vonkajšie použitie vodíkovej vody zvyšuje elasticitu pokožky a omladzuje ju. Na rozdiel od mastí alebo olejov sa v pleti neukladajú žiadne problematické látky.

JE netoxickÁ

Vodíkom sa nemožno sa predávkovať. V doterajšej histórii použitia vodíka nie je známy prípad predávkovania. Navyše, po neutralizácii radikálov vznikne obyčajná voda, ktorá nezaťažuje telo, na rozdiel od iných antioxidantov.

Čo hovorí veda o vodíkovej vode?

"... prvotné výsledky naznačujú že voda bohatá na vodík je vhodným spôsobom hydratácie pre atlétov."

Aoki, K., et al.

"... prítomnosť priaznivých účinkov s vodíkovou vodou a striedavým vystavením vodíkovému plynu naznačuje že signály-modulujúce aktivity vodíka sa javia ako inštrumentálne vo vyvíjaní ochranného účinku voči Parkinsonovej chorobe.“

Ito, M., et al.

"... H2 pôsobí ako protizápalová, protialergická, a protiapoptopická molekula ktorá stimuluje metabolizmus. ... Vzhľadom k jeho vysokej účinnosti a nedostatku nepriaznivých vplyvov, H2 má potenciál pre klinickú aplikáciu voči rôznym chorobám."

Ohta, S.

Odkedy sa v roku 2007 zistilo, že molekulárny vodík má liečivé účinky, vzniklo približne 500 rôznych vedeckých štúdií (stav 2014). V súčasnosti sa skúma viac ako 150 modelov chorôb, v ktorých vodík ukazuje veľmi sľubný liečebný potenciál. Viaceri špecialisti hovoria o ére vodíka – „O vodíkovej revolúcii“.

VEDECKÉ ŠTÚDIE
hydrogen booster

Čo je generátor vodíkovej vody?

Je to zariadenie, ktoré pomocou elektrického prúdu elektrolýzou obohatí vodu o molekulárny vodík, ktorý sa prejavuje záporným oxidačno-redukčným potenciálom. Má pôvodné pH, má pôvodnú mineralizáciu. Podľa lekárskych štúdií vodíková voda (voda s rozpusteným plynným vodíkom) dokáže liečiť a udržiavať zdravie v dobrej kondícii. Je to doslova živá voda.

NAŠE PRODUKTY NA VÝROBU VODÍKOVEJ VODY

 

Nové

Molekulárny vodík v tabletách

Molekulárny vodík v tabletách Real H2

58,00 

Generátory molekulárneho vodíka

Generátor vodíkovej vody Haqua

349,00 

Generátory molekulárneho vodíka

Generátor vodíkovej vody Hydrogen Booster

279,00 
99,00 

Z REAKCIÍ NAŠICH ZÁKAZNÍKOV

Keď som prvý raz pil vodu z generátora, večer som nevedel zaspať. Cítil som sa nabitý energiou. Ďakujem.

Radoslav J.

Bluewater 700 som samozrejme hneď večer doma otestoval, voda má výbornú chuť a je to aj zážitok sledovať 2 minútový proces.

Adrián M.

Voda z BlueWater 700 je výborná, je doslova lahodná! Mne to po nej fakt lepšie páli, veľmi pekne ďakujem za odporúčanie. Krásny víkend želám!

Margaréta B.