VšeTKY DôLEŽITÉ INFORMÁCIE NA JEDNOM MIESTE

Dodanie na Slovensko

vlajka slovenska na mape

Osobný odber v Bratislave

Bez poplatku. Osobný odber je možný iba na základe správy o vybavení objednávky. Vždy je potrebné si dohodnúť termín osobného odberu e-mailom na info@aktivnavoda.sk alebo telefonicky na čísle 0905 615763, inak hrozí, že v sídle spoločnosti nebude osoba kompetentná na odovzdanie tovaru.

Adresa na vyzdvihnutie tovaru

Šaštínska 21 (rodinný dom)
Karlova Ves
Bratislava

Doprava zdarma od 50,00 €

Ak hodnota vášho nákupu dosiahne čiastku 50,00 eur a viac (vrátane DPH), doručíme vám tovar službou Kuriér Slovenskej pošty na naše náklady.

Balík na Poštu – 2,80 €

Tovar doručíme na poštu podľa adresy uvedenej v objednávke ako doručovacia adresa. Lehota dodania je druhý pracovný deň po dni podania (D+2). Aktuálna cena poštovného pre službu Balík na poštu na Slovensko je 2,80 eur vrátane DPH.

Balík na adresu – 2,90 €

Tovar doručíme doručovateľom Slovenskej pošty na adresu uvedenú v objednávke ako doručovacia adresa. Lehota dodania je druhý pracovný deň po dni podania (D+2). Ak doručovateľ nezastihne adresáta, zásielku uloží na príslušnej pošte. Aktuálna cena poštovného pre službu Balík na adresu na Slovensko je 2,90 eur vrátane DPH.

kuriér (Slovenská pošta) – 4,50 €

Tovar doručíme expresne kuriérom Slovenskej pošty na adresu uvedenú v objednávke ako doručovacia adresa. Lehota dodania je nasledujúci pracovný deň po dni podania. Ak kuriér nezastihne adresáta, opakovane sa pokúsi doručiť zásielku. Aktuálna cena služby je 4,50 eur vrátane DPH.

Dodanie DO ČIECH

Doprava zdarma od 150,00 €

Ak hodnota vášho nákupu dosiahne čiastku vrátane DPH 150,00 eur a viac, doručíme tovar na naše vlastné náklady Slovenskou/Českou poštou. Bezplatné doručenie sa vzťahuje na 1 balík s celkovou hmotnosťou max. 20 kg. Služba Dobierka nie je v tomto prípade možná.

Kuriér (Slovenská pošta) pre ČR 12,00 €

Paušálna cena poštovného pre službu Kuriér na adresu do Českej republiky je 12,00 eur vrátane DPH. Cena sa vzťahuje na 1 balík s celkovou hmotnosťou max. 20 kg. Služba Dobierka nie je v tomto prípade možná.

Dodanie DO zvyšku európy

mapa európy transparentná

Doprava zdarma od 250,00 €

Ak hodnota vášho nákupu dosiahne čiastku vrátane DPH 250,00 eur a viac, doručíme tovar na naše vlastné náklady službou Balík na adresu cez Slovenskú poštu. Služba Dobierka nie je v tomto prípade možná.

Balík na adresu – 17,00 €

Paušálna cena poštovného pre službu Balík na adresu cez Slovenskú poštu do ostatných krajín Európy je 17,00 eur vrátane DPH. Služba Dobierka nie je v tomto prípade možná.

Ak tovar práve nie je skladom

V zriedkavých prípadoch sa môže stať, že tovar práve nie je na sklade. Vtedy sa dodávka predĺži spravidla o 7 až 10 dní, o čom vás však upozorníme e-mailom alebo telefonicky. Týmto prípadom sa snažíme do značnej miery predchádzať.

Nedoručiteľná zásielka

Ak sa nám zásielka vráti ako nedoručiteľná, opakované odoslanie zásielky po dohode so zákazníkom je spoplatnené sadzbou podľa dohodnutého spôsobu dodania.

Formulár na vrátenie tovaru

formulár na odstúpenie od kúpnej zmluvy

V prípade obchodu uzatváraného na diaľku má spotrebiteľ právo vrátiť tovar v priebehu 14 dní od jeho prevzatia. Na tomto odkaze si môžete prevziať: Formulár na odstúpenie od kúpnej zmluvy uzatvorenej na diaľku.